Авторський блог у Телеграм

Наша основна задача, щоб про вас почув українській Телеграм і ви були задоволені результатом.

Розробляємо телеграм канали під ключ. Робимо аналіз ніші та знаходимо точки зростання. Готуємо перелік каналів для просування. Робимо рекламні пости. Надаємо рекомендації по роботі з телеграм та забезпечуємо підтримку на всьому шляху просування.

Надіслати заявку

Авторські блоги ще тільки зароджуються в Україні й мають величезний потенціал. До 50% людей від загальної кількості ваших підписників, зможуть побачити вашу думку, на відміну від Facebook. А просування каналу може вартувати 0,5-0,8$ за 1 підписника на відміну від YouTube. Тут ви не отримаєте «бан» або «тіньовий бан» майже за будь-які дії, на відміну від Instagram. І це тільки частина переваг даного месенджера.

Максим Цап
Head of Telegram Promotion

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Чому саме Телеграм?

Telegram — це топовий месенджер, який використовує багато компаній у своїх маркетингових стратегіях.
Українська аудиторія наразі сягає 10 млн користувачів, а один рекламний перегляд коштує від 0,08 грн, що досить конкурентно в порівнянні з іншими платформами. Він зручний, швидкий, функціональний і постійно розвивається для свого користувача. Далі — більше.
Понад 40-50% охоплення одного посту
Повноцінний перфоманс-інструмент для просування бізнесу
79% платоспроможної аудиторії, яка постійно користується мессенджером
за даними дослідженння ADSELL

Створення авторського блогу телеграм в Україні

Це канали у форматі блогів, на яких діляться експертною думкою та іншим корисним контентом люди, які дійсно мають експертну думку та гарний досвід у своїй ніші.
Канали використовуються як майданчик для освітлення останніх новин про власні продукти, популяризації цінностей і думок, залучення більшої уваги до особистості та прояв своєї експертності в тій або іншій галузях.
Продаж своїх товарів, послуг або продуктів через канал.
Пошук потрібних спеціалістів до себе в команду або просто нетворкінг в коментарях.
І поки в інших країнах власники таких каналів мають вже давно сотні тисяч, а подекуди й мільйони підписників, монетизують свій контент та покращують свою впізнаваність щодня, то в Україні ще жоден блог не дійшов до мільйона, навіть не наблизився до нього. Тільки 10 таких каналів перетнули поріг у 100 - 200К підписників. Водночас блоги можна робити й інкогніто, з веденням контенту від першої особи, а згодом використовувати його за потрібним напрямом.

Кому це може бути цікавим?

Власникам бізнесів
ТОП-менеджменту великих компаній/корпорацій
Підприємцям
Блогерам
IT-спеціалістам
Крипто-експертам
Психологам, лікарям та іншим спеціалістам
Інфлюєнсерам/блогерам
Зіркам українського шоу-бізнесу
Теле-, радіоведучим
Політикам/депутатам

Як ми працюємо?

Підготовлюємо для вас персональне КП, з огляду на пресейл. Відповідаємо на всі ваші запитання, презентуємо послугу, заводимо на просування.
Аналізуємо 5-10 конкурентів, зважаючи на нішу автора блогу. Досліджуємо їх канали, контент та точки росту.
Якщо телеграм-каналу немає. Розробляємо та презентуємо сам канал, з огляду на вашу експертизу та наданій інформації. Тобто дамо на вибір різні варіанти зображення/назви/опису/к-сті постів на каналі, узгодимо та “упакуємо” канал для просування.
Підготуємо перелік релевантних каналів для подальшого просування, відштовхуючись від раніше погодженого рекламного бюджету.
Розробимо рекламні пости з урахуванням усіх ваших побажань та нашої експертизи.
Надамо рекомендації в роботі з телеграмом та забезпечимо 100% підтримкою на всьому шляху просування та допоможемо в роботі з контентом під будь-який запит.

KPI на які ми орієнтуємось?

Обговоримо ваш проєкт?
Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії.

Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.

Залучення тільки живих підписників

Ми гарантуємо, що від нас ви не отримаєте ботів на свій канал. Підписників ми приймаємо вручну, та додатково перевіряємо їх. Якщо це навіть і трапиться, ми повідомимо вас та вирішимо дану ситуацію – скажемо про це чесно.

100% гарантія використання бюджету на залучення трафіку

Гарантуємо, що увесь ваш бюджет піде на рекламні розміщення.

Відсоток відписок з каналу

Відписки в телеграм є завжди, в будь-якому каналі, на будь-яку тематику. Нам важливо, щоб відписки були найменші в вашому каналі, і не перевищували показник в 12% від нових підписників.

Робота з контентом, збільшення переглядів/реакцій/пересилань

Ми постійно залучені в ваш канал, навіть якщо ми його не ведемо. Ми пишемо вам прямо, що саме не так з вашим постингом, якщо це дійсно потрібно, та даємо усі рекомендації по його покращенню, тим самим – збільшення залученості ваших підписників.

Ціна за 1 підписника

Це надважливий показник у нашій роботі. Ми відразу зможемо вам спрогнозувати приблизну ціну за 1 підписника на каналі, і вже після першого місяця роботи спрогнозувати реальний подальший ріст вашого проєкту.

Зекономлений рекламний бюджет на розміщення

Показник на який ми постійно звертаємо увагу при співпраці. Нам важливо, щоб ви отримали більше переглядів та ефективних розміщень, на відміну від того, якби вам це хтось робив інший. Тому зекономити 10% рекламного бюджету це добре, а якщо це буде 20% то вже набагато краще.

Досягнення наших клієнтів

+36 476

залучено нових підписників

Клієнт: t.me/artemborodatiuk

Кейс: просування каналу для медійної особистості.
Тематика: маркетинг, бізнес, IT

Послуга:
авторський блог

+17 427

залучено нових підписників

Клієнт: t.me/gymbeamua

Ніша: Fitness & Lifestyle

Послуга:
просування каналу

+20 401

залучено нових підписників

Клієнт: t.me/dvizh_crypto

Ніша: обмін криптовалют

Послуга:
просування каналу

+23 677

залучено нових підписників

Клієнт: t.me/VoiceCrimea

Тематика: новини, політика

Послуга:
просування каналу

Що говорять наші клієнти

FAQ (поширені запитання)

Навіщо мені це потрібно, в мене вже все є (наприклад Інстаграм)?

Телеграм відрізняється від усіх майданчиків і в нього нема розумних алгоритмів, які будуть вирішувати показувати ваш контент чи ні. Тут усі рівні й ваша основна задача робити гарний та корисний контент, далі він буде попадати в стрічку вашого будь-якого підписника і він буде в змозі його переглянути.
Тут немає органіки, проте є всі можливості що в рамках 1 календарного дня зібрати під ваш запит величезні перегляди 1 млн+. Таким чином в будь-якій своїй складній ситуації, ви зможете й оперативно пошуміти по Україні й + отримати нових підписників до себе.

Яку користь принесе мені особистий блог?

Насправді користь такого блогу може підійти усім, хто бажає покращити свою впізнаваність, бо в такому форматі ви можете писати те, що вам хочеться та коли хочеться, не переживаючи за те, що канал заблокують чи поскаржаться на щось. Також в рамках 1 каналу ви можете поширювати себе, як особистість, або свій власний бізнес, упаковуючи його подачу в будь-який зручний формат для читача. Збільшувати продажі свого продукту, знаходити нових людей до себе в команду (що іноді буває дуже тяжко, і не важливо ваш бізнес онлайн чи офлайн), а також взагалі будувати своє особисте ком'юніті в коментарях, де зможете отримувати оперативний фідбек та відкривати для себе нові, корисні горизонти свого напрямку. Просувати такі блоги зараз стало набагато простіше за допомогою послуги Telegram Ads.

Чому я маю звернутись саме до вас?

  • Маємо досвід роботи з авторськими блогами в Телеграм понад 2 роки та готові показати кейси наших результатів в комерційній пропозиції для вас.
  • Дотримуємось правила, щоб ви завжди отримали більше в співпраці з нами, аніж очікуєте.
  • Ви отримаєте до свого каналу досвідчених контенщиків та баєрів, які на власному досвіді знають як правильно просувати подібні канали.
  • У вас завжди під рукою буде доступна наша аналітика та дії по вашому проєкту, де все буде абсолютно прозоро і ви зможете відстежувати зростання свого каналу «в прямому ефірі», та за потреби коригувати наші дії.

Яка ціна послуги?

Мінімальна вартість співпраці з нами 96 000 грн на місяць, з урахуванням комісії агенції.

Популярне у журналі

Як набрати першу тисячу підписників у Telegram-каналі: платні та безкоштовні методи
Читать статью →
Просування в Telegram. 14 способів розкрутки та інші поради
Читать статью →
15 фішок Telegram, завдяки яким ви полюбите месенджер ще більше
Читать статью →
Як вести телеграм-канал: рутина та творчість
Читать статью →
30 українських авторських блогів у Telegram, які точно варто мати в підписках
Читать статью →

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.