Розкрутка сайту в Одесі

Агентство Netpeak фокусується на пошуковому просуванні сайтів (SEO), контекстній рекламі (PPC) та інших послугах інтернет-маркетингу.

Наша мета — підібрати оптимальний інструмент онлайн-маркетингу для вашого проєкту та допомогти у досягненні головних цілей — збільшення прибутку та зростання бізнесу.

Надіслати заявку

Розкрутка сайту — не головна мета просування. Результати своєї роботи ми оцінюємо за зростанням прибутку та збільшенням ROI (повернення інвестицій). Висновок співпраці з Netpeak — розвиток бізнесу, ріст доходів, підвищення впізнаваності бренду та розширення клієнтської бази.

З 2006 року ми допомагаємо зростати компаніям із різних сфер бізнесу, займаючись просуванням сайтів в Одесі та інших містах. Для кожного проєкту підбираються найефективніші інструменти просування сайту або їх комбінація, формується чітка стратегія та план робіт. Детальні звіти про виконану роботу доступні у Особистому Кабінеті клієнта Netpeak.

Андрій Чумаченко
Co-Founder & CEO Netpeak Ukraine

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Варіанти просування сайту в Одесі

SEO-оптимізація та просування сайтів

Пошукове просування — це комплекс дій для підвищення видимості сайту у релевантних для нього тематиках.
Докладніше

Контекстна й таргетована реклама

Контекстна реклама дозволяє залучати користувачів із рекламних мереж і конвертувати їх у покупців.
Докладніше

Просування мобільних застосунків

Реклама застосунків дозволяє залучати та утримувати користувачів, а також підвищувати конверсії всередині застосунку.
Докладніше

Просування бізнесу у соцмережах

За допомогою SMM можна підвищити впізнаваність бренду у соціальних мережах, а також отримувати більше замовлень з інтернету.
Докладніше

Email-маркетинг

Якісні розсилки з корисним контентом дозволяють ефективно конвертувати підписника у клієнта та простимулювати його оформити замовлення.
Докладніше

Керування репутацією

SERM — це комплекс дій з керування репутацією, який формує позитивний образ бізнесу або особи в інтернеті.
Докладніше

Чому онлайн-бізнес обирає Netpeak?

Результат

Клієнти завжди звертаються, коли бачать кейси та портфоліо. Починають працювати з агентством завдяки зрозумілій пропозиції та якісній стратегії. Але продовжують лише тоді, коли бачать фінансовий результат від співпраці з нами: збільшення кількості клієнтів, зростання доходу та прибуток, який перевищує витрати на просування.

Саме тому середній термін співпраці клієнта з агентством Netpeak — 23 місяці.

Експертиза

Секрет успіху будь-якого сервісного бізнесу — відточеність процесів. Саме це дозволяє тримати рівень якості, бути зрозумілими та передбачуваними для вас — нашого клієнта.

Щомісячне планування, робота за SCRUM, чек-листи для всіх рутинних дій і багаторівневий контроль якості — все це дозволяє вашій команді бути у постійній синхронізації з нашими фахівцями та досягати цілей бізнесу.

Репутація

З 2006 року ми працюємо з бізнесом, який хоче отримувати прибуток від онлайн-маркетингу, та щиро розповідаємо про свої перемоги та невдачі. Ви можете ознайомитися з портфоліо наших клієнтів та переглянути відгуки про роботу з нами — напевно ви знайдете знайомі бренди або сайти з вашої тематики.

Також ви можете стати одним із 300 000 постійних читачів нашого блогу, де ми ділимося своїм досвідом. Та, звісно ж, ви завжди можете прийти на один із наших галузевих заходів, щоб особисто познайомитися з нами та нашим підходом.

Технологічність

З нашого агентства виросли маркетингові й аналітичні програмні продукти, якими користуються фахівці з усього світу. У нашому виробничому департаменті працює окрема команда, яка постійно розробляє технології та скрипти для автоматизації та прискорення роботи.

Що це означає для вас? Ви отримуєте більше закритих завдань за ті ж самі гроші, а ваш маркетинг стає швидшим, ніж у ваших конкурентів.

Прозорість

Регулярна комунікація, вимірювані цілі для кожного процесу й автоматизована звітність — для вирішення цих завдань ми розробили Особистий Кабінет клієнта Netpeak.

У будь-який час ви можете побачити ключові метрики по проєкту, переглянути результати рекламних кампаній, побачити прогрес по завданнях і зв'язатися з відповідальними.

Досягнення наших клієнтів

Кейс EVA: як рекламувати товари, коли на сайті ще не працює Google Shopping

+119%

Зростання кількості встановлень/день при збільшенні CPI на 13%

Кейс Apple Search Ads для застосунку OLX Україна: інстали за ціною перепічки

+247%

Кліків з органічного пошуку за рік

SEO для Bosch Siemens Hausgeräte

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.