Клієнти та відгуки Netpeak

Наші клієнти — підприємці нової хвилі. Вони завжди онлайн. Вони готові ризикувати, але хочуть зрозумілої й прогнозованої віддачі від інвестицій у маркетинг. Вони розуміють, що якщо їхнього бізнесу немає в інтернеті, то його немає взагалі. Вони повністю залучені в процеси й вимагають такого ж залучення від своїх партнерів і команди. З 2006 року ми допомагаємо їхньому бізнесу розвиватися в цифровій епосі.

Надіслати заявку

Наші клієнти

Наші клієнти пишуть про нас

Євгеній Куценко
Head of Digital Marketing
У 2022 році центральна компанія поставила нам за мету максимально нарощувати DAU.
Ми, як регіональна команда OLX (UA-KZ-UZ), вирішили, що не готові втрачати ліквідність оголошень для наших клієнтів (їх конверсії), викуповуючи лише найдешевший трафік в аукціонах.
Відпускати бюджет у стелю для участі у всіх аукціонах ми також не могли. Тому нам необхідно було знайти баланс, що, власне, означає значно підвищити ефективність PPC-каналу.
Це завдання ми і поставили команді Netpeak на 2022 рік. І дуже задоволені тим, як колеги впоралися з цим викликом.
Анна Карпіна
Teamhead Ecommerce
Обрали Netpeak, оскільки це одна з провідних агенцій на ринку Східної Європи, і підготовлена ​​пропозиція підходила до наших вимог. Співпраця з Netpeak виправдала наші очікування, команда залучена до проєкту, оперативно реагують на всі запити та звернення.
Анатолій Рогальський
CMO
Подивившись на можливості стартапу RadASO, я відразу ухвалив рішення про trial-період, тому що з RadASO я нарешті зміг поділити витрати на ASO на кількість залучених нових клієнтів, а значить зрозуміти вартість залучення в цьому каналі.
Віталій Струк
Team Lead PPC і SEO
Команда, яка працює над нашим проєктом, це висококваліфіковані фахівці. Вони знайдуть рішення будь-якої проблеми та візьмуться за будь-який виклик, котрий ми зі свого боку запропонуємо. З колегами з Netpeak працюємо досить довго і не плануємо міняти підрядника.
Олександр Фролов
керівник інтернет-магазину АТБ
Агенція Neatpeak розробила стратегію просування нових рекламних компаній в соціальних медіа та email, яка залучила велику кількість ЦА. Ми отримали значне збільшення трафіку, а також покращили конверсію. Результати були помітні вже через декілька місяців.

Більше відгуків

Наші клієнти говорять про нас

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.