Розкрутка сайту у Львові

Netpeak з 2006 року займається онлайн-просуванням бізнесу для компаній зі Львову та інших міст України.

За допомогою SEO (оптимізації та просування сайтів), PPC ( таргетованої та контекстної реклами) та багатьох інших ефективних інструментів інтернет-маркетингу Netpeak допомагає клієнту досягти головної мети — збільшити прибуток й окупність інвестицій бізнесу.

Надіслати заявку

Головна мета просування — це не розкрутка сайтів. Результати робіт з онлайн-просування потрібно оцінювати з точки зору повернення інвестицій (зростанню ROI) і загального зростання прибутку.Просування сприяє збільшенню клієнтської бази та зростанню впізнаваності бренду.

Для кожного проєкту формуються детальний план робіт і чітка стратегія, підбираються найрезультативніші комбінації механік та інструментів просування. Кожен клієнт Netpeak може у будь-який час ознайомитися з детальними звітами про виконану роботу у Особистому Кабінеті.

Михайло Карбоїнов
Chief Product Officer

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Чому онлайн-бізнес обирає Netpeak?

Результат

Клієнти завжди звертаються, коли бачать кейси та портфоліо. Починають працювати з агентством завдяки зрозумілій пропозиції та якісній стратегії. Але продовжують лише тоді, коли бачать фінансовий результат від співпраці з нами: збільшення кількості клієнтів, зростання доходу та прибуток, який перевищує витрати на просування.

Саме тому середній термін співпраці клієнта з агентством Netpeak — 23 місяці.

Експертиза

Секрет успіху будь-якого сервісного бізнесу — відточеність процесів. Саме це дозволяє тримати рівень якості, бути зрозумілими та передбачуваними для вас — нашого клієнта.

Щомісячне планування, робота за SCRUM, чек-листи для всіх рутинних дій і багаторівневий контроль якості — все це дозволяє вашій команді бути у постійній синхронізації з нашими фахівцями та досягати цілей бізнесу.

Репутація

З 2006 року ми працюємо з бізнесом, який хоче отримувати прибуток від онлайн-маркетингу, та щиро розповідаємо про свої перемоги та невдачі. Ви можете ознайомитися з портфоліо наших клієнтів та переглянути відгуки про роботу з нами — напевно ви знайдете знайомі бренди або сайти з вашої тематики.

Також ви можете стати одним із 300 000 постійних читачів нашого блогу, де ми ділимося своїм досвідом. Та, звісно ж, ви завжди можете прийти на один із наших галузевих заходів, щоб особисто познайомитися з нами та нашим підходом.

Технологічність

З нашого агентства виросли маркетингові й аналітичні програмні продукти, якими користуються фахівці з усього світу. У нашому виробничому департаменті працює окрема команда, яка постійно розробляє технології та скрипти для автоматизації та прискорення роботи.

Що це означає для вас? Ви отримуєте більше закритих завдань за ті ж самі гроші, а ваш маркетинг стає швидшим, ніж у ваших конкурентів.

Прозорість

Регулярна комунікація, вимірювані цілі для кожного процесу й автоматизована звітність — для вирішення цих завдань ми розробили Особистий Кабінет клієнта Netpeak.

У будь-який час ви можете побачити ключові метрики по проєкту, переглянути результати рекламних кампаній, побачити прогрес по завданнях і зв'язатися з відповідальними.

SEO

Просування у пошуковій видачі
Впровадження технологій і дій зі збільшення органічного трафіку та видимості у пошуку

PPC

Контекстна й таргетована реклама
Впровадження технологій і дій зі збільшення органічного трафіку та видимості у пошуку

SMM

Просування бренду у соцмережах
Комплекс робіт, спрямований на впізнаваність бренду у соцмережах

SERM

Керування репутацією в інтернеті
Ефективна робота з онлайн-репутацією, відгуками та інформацією про бренд

Mobile

Просування у пошуковій видачі
Зростання встановлень за допомогою збільшення органічного або платного трафіку

Email

Збільшення продажів за допомогою розсилок
Створення та дистрибуція контенту, який підвищує конверсію з підписника в клієнта

Analytics

Створення та налаштування аналітичного інструменту
Налаштування та запуск системи аналітики для відстежування найважливіших KPI

Що говорять наші клієнти

Досягнення наших клієнтів

Кейс EVA: як рекламувати товари, коли на сайті ще не працює Google Shopping

+119%

Зростання кількості встановлень/день при збільшенні CPI на 13%

Кейс Apple Search Ads для застосунку OLX Україна: інстали за ціною перепічки

+247%

Кліків з органічного пошуку за рік

SEO для Bosch Siemens Hausgeräte

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Sales Operation Manager
Отримати консультацію
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.