Розкрутка сайту в Запоріжжі

Netpeak — це агентство інтернет-маркетингу, яке з 2006 року допомагає компаніям із різних сфер бізнесу в Запоріжжі та інших містах країни прискорювати своє зростання.

Ми працюємо з послугами SEO (пошукове просування й оптимізація сайтів), PPC (контекстна й таргетована реклама) та іншими напрямками інтернет-маркетингу.

Надіслати заявку

За допомогою послуг інтернет-маркетингу досягається основна мета — збільшення прибутку, ріст та розвиток бізнесу завдяки підбиранню найоптимальніших інструментів онлайн-маркетингу. При цьому розкрутка сайту не є головною метою просування. Результати оцінюються за збільшенням прибутку та зростанням ROI (повернення інвестицій).

Під кожен проєкт ми підбираємо рентабельні засоби просування або їх комбінації, формуємо чіткий план робіт та детальну стратегію. В результаті зростає впізнаваність бренду, розширюється клієнтська база та відбувається зростання доходів. Клієнти Netpeak завжди можуть переглянути детальні звіти про виконану роботу у Особистому Кабінеті.

Вікторія Головерда
Head of SEO

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Варіанти просування сайту в Запоріжжі

SEO-оптимізація та просування сайтів

Пошукове просування — це комплекс дій для підвищення видимості сайту у релевантних для нього тематиках.
Докладніше

Контекстна й таргетована реклама

Контекстна реклама дозволяє залучати користувачів із рекламних мереж і конвертувати їх у покупців.
Докладніше

Просування мобільних застосунків

Реклама застосунків дозволяє залучати та утримувати користувачів, а також підвищувати конверсії всередині застосунку.
Докладніше

Просування бізнесу у соцмережах

За допомогою SMM можна підвищити впізнаваність бренду у соціальних мережах, а також отримувати більше замовлень з інтернету.
Докладніше

Email-маркетинг

Якісні розсилки з корисним контентом дозволяють ефективно конвертувати підписника у клієнта та простимулювати його оформити замовлення.
Докладніше

Керування репутацією

SERM — це комплекс дій з керування репутацією, який формує позитивний образ бізнесу або особи в інтернеті.
Докладніше

Чому онлайн-бізнес обирає Netpeak?

Результат

Клієнти завжди звертаються, коли бачать кейси та портфоліо. Починають працювати з агентством завдяки зрозумілій пропозиції та якісній стратегії. Але продовжують лише тоді, коли бачать фінансовий результат від співпраці з нами: збільшення кількості клієнтів, зростання доходу та прибуток, який перевищує витрати на просування.

Саме тому середній термін співпраці клієнта з агентством Netpeak — 23 місяці.

Експертиза

Секрет успіху будь-якого сервісного бізнесу — відточеність процесів. Саме це дозволяє тримати рівень якості, бути зрозумілими та передбачуваними для вас — нашого клієнта.

Щомісячне планування, робота за SCRUM, чек-листи для всіх рутинних дій і багаторівневий контроль якості — все це дозволяє вашій команді бути у постійній синхронізації з нашими фахівцями та досягати цілей бізнесу.

Репутація

З 2006 року ми працюємо з бізнесом, який хоче отримувати прибуток від онлайн-маркетингу, та щиро розповідаємо про свої перемоги та невдачі. Ви можете ознайомитися з портфоліо наших клієнтів та переглянути відгуки про роботу з нами — напевно ви знайдете знайомі бренди або сайти з вашої тематики.

Також ви можете стати одним із 300 000 постійних читачів нашого блогу, де ми ділимося своїм досвідом. Та, звісно ж, ви завжди можете прийти на один із наших галузевих заходів, щоб особисто познайомитися з нами та нашим підходом.

Технологічність

З нашого агентства виросли маркетингові й аналітичні програмні продукти, якими користуються фахівці з усього світу. У нашому виробничому департаменті працює окрема команда, яка постійно розробляє технології та скрипти для автоматизації та прискорення роботи.

Що це означає для вас? Ви отримуєте більше закритих завдань за ті ж самі гроші, а ваш маркетинг стає швидшим, ніж у ваших конкурентів.

Прозорість

Регулярна комунікація, вимірювані цілі для кожного процесу й автоматизована звітність — для вирішення цих завдань ми розробили Особистий Кабінет клієнта Netpeak.

У будь-який час ви можете побачити ключові метрики по проєкту, переглянути результати рекламних кампаній, побачити прогрес по завданнях і зв'язатися з відповідальними.

Досягнення наших клієнтів

Кейс EVA: як рекламувати товари, коли на сайті ще не працює Google Shopping

+119%

Зростання кількості встановлень/день при збільшенні CPI на 13%

Кейс Apple Search Ads для застосунку OLX Україна: інстали за ціною перепічки

+247%

Кліків з органічного пошуку за рік

SEO для Bosch Siemens Hausgeräte

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.