Просування сайту у сфері
дитячих товарів

Надіслати заявку
У вашої цільової аудиторії величезний вибір ресурсів в інтернеті. Соціальні мережі, форуми, спеціалізовані інтернет-магазини конкурентів. Тут не так просто виділитися — треба бути не гіршим, а багато в чому краще за інших.

Наші фахівці використовують всі можливі інструменти інтернет-маркетингу, просування (SEO) і контекстної реклами (PPC), щоб збільшити продажі з вашого сайту.
Антон Липський
Head of PPC

Наші клієнти

Інструменти для просування в ніші

SEO-просування

  • створення і наповнення цільових сторінок корисним для користувачів контентом;
  • усунення технічних помилок, які закривають від користувачів ваш сайт;
  • продумана структура, з урахуванням вимог пошукових систем і актуальних запитів користувачів.

Контекстна реклама

  • реклама сезонних та акційних товарів, спеціальні пропозиції;
  • залучення аудиторії на сторінки карток товарів;
  • чистка сайту від відволікаючих елементів, які заважають зосередитися на товарі і купівлі.

Як працює просування в ніші дитячих товарів?

Перегріта ніша, в якій недостатньо виділятися якістю товарів, потрібен якісний сайт. Отже, унікальні описи, чітка навігація, грамотно налаштовані фільтри. І навіть якщо ви досконало знаєте потреби своєї аудиторії, знадобиться тестувати різні рекламні оголошення, банери, лендінги.
У цій ніші слід регулярно пропонувати плюшки й бонуси: подарунок до основної покупки, знижки, спеціальні умови доставлення та інше. Разом ми знайдемо оптимальний варіант, який призведе до вас постійних лояльних клієнтів.
Важливо! Середня вартість 1 кліка в ніші дитячих товарів в Україні — 0.08 $.

Для максимально ефективного залучення нових клієнтів у тематиці дитячих товарів ми рекомендуємо розподіляти бюджет за джерелами в такій пропорції:

SEO

PPC

Що кажуть наші клієнти?

Відгуки клієнтів

Максим Воробйов
Директор, avtokrisla.com

Ми працюємо з Netpeak вже більше 4 років. Хлопці дуже відповідально і якісно підходять до кожного завдання, готові детально пояснити будь-які процеси і механізми. За час роботи з Netpeak по PPC і SEO ми збільшили дохід в 10 разів, кількість транзакцій — в 7 разів, а коефіцієнт конверсій — в 4 рази. Загальна кількість користувачів нашого ресурсу зросла в 3 рази. З 2021 року ми запустили email-маркетинг — дохід з цього каналу в 3 рази перевищує витрати. Netpeak — справжні професіонали, 100% рекомендую.

Наталя Сухова
Менеджер з маркетингу та реклами, B-g.com.ua

Наша компанія представлена в Україні TM B&G, ми є виробником дитячого та підліткового взуття. Для нас як для оптового продавця величезну роль у просуванні нашої продукції відіграє Інтернет, можна сказати, наш корпоративний сайт є основним джерелом комунікацій з нашими покупцями. Тому відразу після створення нашого сайту, ми подбали про його розкрутку, звернувшись в одну SEO компанію, яка повинна була просувати наш сайт в Інтернеті.

Отримати консультацію

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Лєріка Немикіна
Sales Operation Manager
Отримати консультацію
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.