Просування YouTube

Розкрутка Youtube каналу — це спосіб оптимізації відеоконтенту, який дозволяє поліпшити позиції відеороликів у пошуковій видачі.

Netpeak пропонує послуги зі створення й оптимізації каналу і відеоконтенту, його рекламі та просуванню.

Надіслати заявку

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Просування Youtube-каналу — цілі та можливості

Один з найпотужніших каналів залучення трафіку, Ютуб став одним з головних рекламних інструментів для різних напрямків бізнесу. Мільйони глядачів воліють засвоювати інформацію з відеороликів, тому просування Youtube-каналу — це потужний інструмент залучення покупців.

Оптимізація відеороликів дозволяє досягти двох найголовніших цілей:

 • покращення ранжування відео;
 • збільшення охоплення аудиторії.

Youtube — найпопулярніший відеохостинг і одна з найбільших пошукових систем у світі, тому оптимізація роликів відіграє таку важливу роль в успіху будь-якого проєкту.

Правильне просування дозволяє збільшити кількість переглядів, лайків і коментарів, що позитивно впливає на ранжування відео. Чим більше вас шукають, дивляться, лайкають і коментують, тим вище ваш канал у пошуковій видачі. Це означає, що ви можете значно збільшити охоплення аудиторії та знайти нових покупців в короткі терміни.

Значення має саме популярність роликів і час перегляду, а не кількість матеріалів на каналі. Якщо ви хочете зробити свій відеоблог топовим, то оптимальний варіант — замовити Youtube-розкрутку в Netpeak і отримати ефективні налаштування і рекомендації щодо ведення каналу на відеохостингу.

Способи розкрутки на Youtube

Для розкрутки можна використовувати зовнішню і внутрішню оптимізацію YouTube-каналу.

Внутрішня оптимізація — це заголовок, теги, зображення та опис відео. Всі ці характеристики мають вплив на три головних параметри просування:

Розкрутка каналу Youtube за гроші дозволяє поліпшити відразу всі напрямки, а значить ваші відео будуть частіше випадати у відповідь на пошукові запити, у списку схожих відео. Також підвищиться ймовірність того, що користувачі захочуть поділитися відео.


Зовнішня оптимізація
включає розміщення посилань на сторонніх ресурсах, у соцмережах. Важливе значення для просування має й оформлення каналу, його дизайн. Обкладинка, іконка, опис каналу, плейлисти — все це впливає на просування каналу, допомагає знайти передплатників і збільшити кількість переглядів.

Що включає в себе послуга від Netpeak?

 • створення каналу;

 • оптимізація каналу;

 • оптимізація відео;

 • реклама каналу;

 • реклама відео.

Наші фахівці допоможуть вам створити ютуб-канал і правильно його запустити, структурувати сторінку і розрекламувати її. Вам знадобиться мінімум часу, щоб вийти в топ пошукових запитів і знайти підписників.

Як ми працюємо?

Обговоримо ваш проєкт?
Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії.

Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.

На етапі підготовки ми проводимо аналіз конкурентів і складаємо портрет цільової аудиторії. Потім переходимо до дій, які відображаються на просуванні каналу:

 • оптимізація структури;

 • оформлення та оптимізація головної сторінки;

 • контент-аудит;

 • відстеження результатів.

В рамках оптимізації структури ми готуємо назви для плейлистів і підбираємо релевантні відео для них, спираючись на результат пошукових запитів. Потім переходимо до оформлення — вибираємо обкладинку і логотип, створюємо опис і складаємо посилання. Для головної сторінки вибираємо трейлер, який викликає бажання підписатися на канал. Готуємо рекомендації щодо організації розділів на головній сторінці. Все це впливає на потрапляння каналу в топ пошукової видачі.

Щоб розкрутити акаунт, ми проводимо контент-аудит і використовуємо Youtube аналітику. Готуємо теги, заголовки плейлистів та описи для них. Оптимізуємо початкові та кінцеві заставки відео, потім переходимо до загальних параметрів каналу. Налаштовуємо порядок сортування коментарів, мову відео, можливість вбудовування ролика та інші параметри.

Оптимізація відео на основі аналізу конкурентів допомагає збільшити охоплення аудиторії, залучити нових підписників. В іншому успіх залежить від якості та корисності контенту, його унікальності та регулярності публікацій. Відеоблог з цікавим і незвичним змістом швидше знайде своїх підписників, якщо зробити правильні налаштування і допомогти йому потрапити в топ.

Термін реалізації послуги – 30 днів

Вартість просування Youtube стартує від ₴30 000

Що ви отримуєте:

Готовий файл з технічним завданням для оптимізації вашого каналу.
Протягом 10 днів наші фахівці відповідатимуть на ваші запитання щодо цього файлу і даватимуть коментарі за запитом.
Платне просування дозволяє швидше досягти результатів і обійти конкурентів.
Надіслати заявку

Створюємо маркетингові продукти для фахівців в усьому світі

Багатофункціональна SEO платформа для аналізу онлайн-конкурентів і свого сайту, щоденного моніторингу позицій, зворотніх посилань та якості контенту на сайті

За допомогою інструменту Serpstat можна зібрати ключові слова для нових сторінок або оптимізації старих, знайти помилки, які впливають на ранжування сайту, ознайомитися з детальними рекомендаціями щодо їх виправлень і виконати багато інших завдань з щоденної рутини SEO-команди.

Наскрізна аналітика, коллтрекінг і телефонія в одному сервісі.

Ringostat — екосистема, що об'єднує маркетинг і продажі. Отримуйте дані щодо ROI, конверсії та дзвінки у єдиному інтерфейсі. До екосистеми Ringostat входить наскрізна аналітика, коллтрекінг, віджет зворотного дзвінка, віртуальна АТС, аналітичний асистент менеджера з продажів і «розумний телефон» у браузері. Сервіс — офіційний партнер Google Analytics.

Компанія Netpeak Software розробляє десктопні інструменти для SEO- фахівців і вебмайстрів:

 • Netpeak Spider — для регулярного SEO-аудиту, швидкого пошуку помилок, системного аналізу і парсингу сайтів.

 • Netpeak Checker — для парсингу пошукової видачі й агрегації даних із топових SEO-сервісів для масового аналізу й порівняння сайтів.

Розумна система для навчання ваших співробітників, партнерів, клієнтів.

Academy Ocean дає змогу скоротити процес адаптації, заощадити час співробітникам і керівникам, а також перетворити ознайомлення з чимось новим у захопливий процес.

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.