Увага! Шахраї видають себе за Netpeak!

Звертаємо вашу увагу, що останнім часом спостерігається зростання активності шахраїв, які видають себе за співробітників Netpeak. Їхніми цілями є отримання вашої особистої інформації, зокрема реквізитів банківського рахунку тощо.
Ми отримали повідомлення, що шахраї проводять фальшиві співбесіди від імені Netpeak через Telegram, електронну пошту, різні програми обміну повідомленнями та сторонні сайти працевлаштування.
Приклад шахрайського повідомлення

Приклади шахрайських повідомлень та груп

Офіційно заявляємо, що Netpeak це група компаній, яка не має жодного стосунку до фішингу чи шахрайства. Ми пишаємося нашою бездоганною репутацією та прозорістю у роботі.
Наша мета – допомогти нашим клієнтам досягти успіху в Інтернеті за допомогою етичних та результативних маркетингових методів.
Ми не використовуємо сумнівні методи, такі як розсилка спаму, фейкові акаунти або оманливі реклами. Netpeak ніколи не проводить співбесіди через сторонні ресурси.

Щоб уникнути шахрайства

Ми використовуємо виключно корпоративні імейли на наших доменах:
Соціальні мережі:
Якщо ви стали жертвою шахраїв, негайно повідомте про це до правоохоронних органів.
Пам'ятайте: Netpeak ніколи не буде просити вас про гроші або особисту інформацію через сторонні ресурси. Якщо ви не впевнені, що до вас звернулися саме ми, напишіть нам у будь-які соц. мережі вище або по будь-яким контактам, вказаним на цій сторінці: https://netpeak.ua/ua/contacts/
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.