BDS
Big Data SEO

Інструмент розумної автоматичної перелінковки на основі нейронних мереж для вибухового зростання трафіку у великих сайтів від агентства з 16-річним досвідом надання послуг SEO.

Надіслати заявку

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Чи потрібно це вашому проекту?

Якщо у вашого сайту понад 300 тисяч сторінок і у вас є пряма кореляція між кількістю відвідувачів і прибутком, то коротка відповідь — так.

Застосування нашої розробки дасть вибуховий зріст органічного трафіку у вашого проєкту завдяки використанню нейронних мереж і big data. Ми протестували алгоритм на десятках власних проєктів і тільки зараз пропонуємо його як послугу.

У чому суть?

Ми створили алгоритм, який застосовує автоматичні методи збору, обробки та розподілу ключових запитів всієї цільової ніші та їх подальшим зіставленням зі сторінками вашого сайту для реалізації внутрішньої перелінковки.

І що це означає?

Взагалі-то все досить просто. Ми збираємо сотні тисяч (а іноді мільйони — все залежить від тематики вашого сайту) низькочастотних запитів.

За рахунок того, що ми коректно пов'язуємо їх з обраними сторінками вашого сайту, ми домагаємося значного підйому сайту у видачі та, як наслідок, вибухового приросту трафіку.

80%

автоматично

За допомогою big data, нейронних мереж, величезної безлічі різних скриптів та інших складних штук, які ми писали майже три роки.

20%

вручну

Виконується командою Data Scientists індивідуально під кожен проєкт, оскільки ніякий алгоритм не зможе врахувати всі унікальні особливості різних проєктів.

Як відбувається магія

Обговоримо ваш проєкт?
Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії.

Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.

1. Збір усієї семантики

Ми вивантажуємо всю семантику у вашій тематиці (використовуємо як семантику вашого сайту, так і прямих конкурентів) з усіх доступних джерел, а потім ще більше розширюємо її за рахунок парсингу підказок і генерації семантики.

2. Парсинг топ-100 Google

За всіма пошуковими запитами, зібраними на попередньому етапі, парсимо і структурно розбираємо топ-100 видачі Google, отримуючи до декількох мільярдів рядків даних для подальшої обробки нашими алгоритмами.

3. Формування скорингової моделі

За допомогою нейронної мережі формуємо скорингову модель, щоб оцінити кожен пошуковий запит з точки зору конкурентності, релевантності, потенціалу трафіку. Кожному запиту присвоюється бал, який показує його ефективність.

4. Кластеризуємо пошукові запити

Використовуючи всі дані, отримані та оброблені раніше, автоматично групуємо всю семантику в кластери.

5. Створення зв'язку для перелинкування

На підставі всієї зібраної інформації автоматично визначаємо та отримуємо зв'язки найбільш релевантних донорів, акцепторів і фраз для перелінковки.

6. Генерація мета-опису

З урахуванням усіх оброблених у процесі даних генеруємо новий мета-опис для сторінок, що беруть участь у перелінковці.

Індивідуальний підхід до кожного проєкту

Перед запуском алгоритм збору коригується під кожен проєкт виходячи з тематики та її особливостей.
Ми використовуємо тільки власні скрипти для парсингу і подальшої обробки даних і володіємо потужностями для якісної організації збору та обробки всіх даних.
Виробництвом послуги займається окремий відділ Data Science, який складається з наших найдосвідченіших фахівців.

Досягнення наших клієнтів

+119%

Зростання кількості встановлень/день при збільшенні CPI на 13%

Кейс Apple Search Ads для застосунку OLX Україна: інстали за ціною перепічки

+247%

Кліків з органічного пошуку за рік

SEO для Bosch Siemens Hausgeräte

Ми знаємо, що робимо

Крім 16-річного досвіду просування сотень проєктів по всьому світу ми також створили одні з кращих продуктів на ринку SEO, якими вже користуються сотні інших агентств. Створення кожного з цих продуктів починалося з потреби закривати власні завдання.

Багатофункціональна SEO-платформа для аналізу онлайн-конкурентів і свого сайту, щоденного моніторингу позицій, зворотних посилань і якості контенту на сайті.

За допомогою інструменту Serpstat можна зібрати ключові слова для нових сторінок або оптимізації старих, знайти помилки, які впливають на ранжування сайту, ознайомитися з детальними рекомендаціями щодо їх виправлень і виконати багато інших завдань з щоденної рутини SEO-команди.

Компанія Netpeak Software розробляє десктопні інструменти для SEO- фахівців і вебмайстрів:

  • Netpeak Spider — для регулярного SEO-аудиту, швидкого пошуку помилок, системного аналізу і парсингу сайтів.

  • Netpeak Checker — для парсингу пошукової видачі й агрегації даних із топових SEO-сервісів для масового аналізу й порівняння сайтів.

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.