Аналіз пошукової стратегії конкурентів

Аналіз конкурентів сайту необхідний для зростання і розвитку проєктів.

Він містить в собі пошук трьох основних конкурентів і порівняльний аналіз тактик пошукової оптимізації, якими вони користуються.

Надіслати заявку

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Навіщо потрібен аналіз сайтів конкурентів?

Аналіз сайту конкурентів дозволяє з'ясувати, в чому ваш проєкт відстає від основних конкурентів, де його потрібно підтягнути та чим можна вигідно відрізнитися від інших.

Це дозволяє зрозуміти специфіку просування і знайти кращі ідеї розвитку проєкту і використовувати їх у загальній стратегії просування.

Що включає в себе послуга?

Послуга включає такі дії:

  • визначення конкурентів;
  • аналіз основних напрямків зростання;
  • розробка рекомендацій для проєкту;
  • консультація з фахівцями Netpeak.

Використовуючи різні методи конкурентного аналізу, ми створюємо ефективний план розвитку сайту і передаємо вам документ з коментарями.

Чому варто замовити послугу аналізу конкурентів?

Наші фахівці завжди працюють на результат і вигоду для клієнта — тому варто замовити аналіз конкурентів в Netpeak. Клієнти швидко переконуються в тому, що робота з нами приносить їм фінансовий прибуток, і продовжують співпрацю.
Над вашими задачами працюватимуть досвідчені інтернет-маркетологи, які працювали з кращими брендами та успішно реалізували понад 3000 проєктів.
Ми гарантуємо регулярну комунікацію і прозорість усіх процесів. У будь-який час ви можете подивитися звітність за проєктом в Особистому кабінеті Netpeak. Працюючи з нашою командою, ви зможете досягти цілей свого бізнесу набагато швидше.

Напрямки роботи з вивчення конкурентів

Моніторинг конкурентів включає вивчення і порівняння основних напрямків зростання. Агентство Netpeak пропонує такі види конкурентного аналізу сайтів:

Обговоримо ваш проєкт?
Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії.

Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.

SEO аналіз

SEO аналіз конкурентів включає визначення семантичного ядра, відвідуваності та джерел залучення аудиторії, а також контенту і посилань.

  • Ми аналізуємо способи залучення аудиторії, види контенту та його подачі.
  • Проводимо аналіз ключових слів конкурента і з'ясовуємо, які запити дозволяють залучити аудиторію в цій сфері.
  • Робимо аналіз посилань конкурентів і формуємо успішну посилальну стратегію в найкоротші терміни.

PPC аналіз

PPC аналіз — це вивчення моделі реклами та бюджету на неї, а також УТП.

Аналіз реклами конкурентів включає тексти оголошень контекстної реклами, ставки, e-mail маркетинг.

Дії конкурентів у рекламі допомагають розібратися, які способи реклами реально приводять відвідувачів на сайт, а на які краще не витрачатися.

SMM

Напрямок SMM — це вивчення конкурентів у соцмережах, акаунтів проєкту і таргетованої реклами.

Маркетинговий аналіз

Маркетинговий аналіз — аналіз частки онлайн ринку, який дозволяє визначити положення конкурентів на ринку і положення вашого проєкту щодо них.

Результат

Завдяки моніторингу від Netpeak ви дізнаєтеся ваших конкретних конкурентів в інтернеті й тактики, за допомогою яких вони досягли успіху. Ви отримаєте порівняльну характеристику трьох ваших основних суперників, а також документ з підсумками роботи та рекомендаціями щодо розвитку проєкту.

Протягом 10 днів ви зможете консультуватися з нашим фахівцем і отримувати додаткову інформацію до файлу.

Ми допоможемо вам впровадити рекомендації, просунути сайт і отримати прибуток від просування. Користуючись результатами роботи Netpeak, ви зможете зміцнити позиції свого проєкту і зробити його конкурентоспроможним. Звертаючись до наших фахівців, ви отримаєте конкретний план і рекомендації щодо просування.

Чому онлайн-бізнес обирає Netpeak?

Результат

Клієнти завжди звертаються, коли бачать кейси та портфоліо. Починають працювати з агентством завдяки зрозумілій пропозиції та якісній стратегії. Але продовжують лише тоді, коли бачать фінансовий результат від співпраці з нами: збільшення кількості клієнтів, зростання доходу та прибуток, який перевищує витрати на просування.

Саме тому середній термін співпраці клієнта з агентством Netpeak — 23 місяці.

Експертиза

Секрет успіху будь-якого сервісного бізнесу — відточеність процесів. Саме це дозволяє тримати рівень якості, бути зрозумілими та передбачуваними для вас — нашого клієнта.

Щомісячне планування, робота за SCRUM, чек-листи для всіх рутинних дій і багаторівневий контроль якості — все це дозволяє вашій команді бути у постійній синхронізації з нашими фахівцями та досягати цілей бізнесу.

Репутація

З 2006 року ми працюємо з бізнесом, який хоче отримувати прибуток від онлайн-маркетингу, та щиро розповідаємо про свої перемоги та невдачі. Ви можете ознайомитися з портфоліо наших клієнтів та переглянути відгуки про роботу з нами — напевно ви знайдете знайомі бренди або сайти з вашої тематики.

Також ви можете стати одним із 300 000 постійних читачів нашого блогу, де ми ділимося своїм досвідом. Та, звісно ж, ви завжди можете прийти на один із наших галузевих заходів, щоб особисто познайомитися з нами та нашим підходом.

Технологічність

З нашого агентства виросли маркетингові й аналітичні програмні продукти, якими користуються фахівці з усього світу. У нашому виробничому департаменті працює окрема команда, яка постійно розробляє технології та скрипти для автоматизації та прискорення роботи.

Що це означає для вас? Ви отримуєте більше закритих завдань за ті ж самі гроші, а ваш маркетинг стає швидшим, ніж у ваших конкурентів.

Прозорість

Регулярна комунікація, вимірювані цілі для кожного процесу й автоматизована звітність — для вирішення цих завдань ми розробили Особистий Кабінет клієнта Netpeak.

У будь-який час ви можете побачити ключові метрики по проєкту, переглянути результати рекламних кампаній, побачити прогрес по завданнях і зв'язатися з відповідальними.

Досягнення наших клієнтів

+172%

Збільшили прибуток за 10 місяців

Кейс Amrita: як збільшити прибуток на 172% за 10 місяців, коли конкуренти — аптеки

+528%

кількість дзвінків за 2 роки

Кейс: лінкбілдинг для елітної клініки у США: плюс 528% до кількості дзвінків за два роки

+184%

Приріст трафіку

Кейс Wowcarry: як отримати 184% приросту трафіку і збільшити частку пошукового трафіку втричі в gaming-тематиці

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.