Crowd marketing

Крауд посилання для SEO — це нативне розміщення згадок компанії на тематичних майданчиках і форумах, які дають можливість не тільки розмістити посилання, а й розповісти про свій продукт.

Цей варіант посилального просування сайту робить позитивний вплив і на лояльність до бренду, і на зовнішню оптимізацію.

Netpeak займається крауд маркетингом в рамках SEO-просування. З 2006 року понад 4 000 наших клієнтів збільшили прибуток за допомогою пошукової оптимізації та наших фахівців.

Надіслати заявку

Сучасний користувач настільки втомився від повсякденної реклами, що йому практично неможливо продати «у лоб». У хід йде так званий партизанський маркетинг, один з інструментів якого — крауд маркетинг.

Це закупівля і розміщення посилань на сайт конкретного бізнесу в коментарях на форумах, блогах, обговореннях, сайтах з відгуками. Просування крауд посиланнями безпосередньо впливає на впізнаваність бренду і репутацію компанії, тому використовувати його потрібно з обережністю.

Вікторія Головерда
Head of SEO

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Кому підійде крауд?

Інтернет-магазинам

Клієнти часто шукають інформацію про товар і продавця на майданчиках для розміщення відгуків. Правильно використовуючи крауд маркетинг, послуги та товари вашої компанії можна ненав'язливо прорекламувати на форумах та сайтах з відгуками.

Новим брендам

Якщо на старті бізнесу є завдання швидко збільшити впізнаваність бренду/компанії та залучити зацікавлену аудиторію, то варто замовити крауд маркетинг. Він допоможе користувачам швидше дізнатися про ваш продукт.

Інфобізнесу, блогам і ЗМІ

Актуальні новини та корисні матеріали завжди на порядку денному, тому за допомогою крауд маркетингу ви зможете залучити нових читачів і розповісти про свій інфопродукт.

Важливо! Крауд маркетинг входить в послугу комплексного лінкбілдингу, ми не надаємо його окремо.

Це дозволяє нам забезпечити вам максимально якісне посилальне просування і наростити посилальну вагу за рахунок різноманітних майданчиків.

Майданчики для розміщення крауд посилань

Обговоримо ваш проєкт?
Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії.

Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.

1. Форуми

Тематичні портали для спілкування досі популярні. Як правило, вони об'єднані якоюсь темою (форум автолюбителів, підприємців, міський форум) і використовуються для обміну досвідом і рекомендаціями, тому згадки на форумах виглядають максимально органічно.

2. Сайти з відгуками

Більшість користувачів перед покупкою в інтернеті ретельно перевіряють відгуки й про товар, і про продавця. Це зручно робити на спеціальних сайтах, де покупці оцінюють якість товару і сервісу в різних інтернет-магазинах. Згадки у відгуках допоможуть вам наростити посилальну вагу і зацікавити потенційних клієнтів.

3. Соціальні мережі

У соціальних мережах є групи з обговореннями, які дуже схожі на форуми — вони вибудувані навколо однієї конкретної теми та потрібні для її обговорення та обміну досвідом. Розміщення посилань у цих спільнотах не дасть відчутного зростання посилальній вазі, але допоможе підвищити впізнаваність вашого бренду і залучити нову аудиторію.

4. Блоги і ЗМІ

У більшості онлайн-медіа є можливість коментувати матеріали — в коментарі можна розмістити посилання на проєкт і, таким чином, збільшити його посилальну вагу. При використанні цього способу, вкрай важливо узгоджувати розміщення посилань з адміністрацією медіа, інакше коментар зі згадкою можуть швидко видалити.

Що ми робимо в рамках крауда

Аналіз пошукової видачі

Перевіряємо пошукову видачу, щоб з'ясувати інтерес до ніші та майданчика для розміщення посилань у вашій тематиці. Це допоможе нам підібрати релевантні місця для розміщення і сформувати контент

Аналіз конкурентів

За допомогою внутрішнього інструменту перевіряємо, скільки витратили на посилальне просування ваші конкуренти. Це допоможе нам підібрати оптимальну стратегію для просування вашого проєкту

Підбір майданчиків і прокачування акаунтів

На підставі аналізу видачі та конкурентів формуємо набір майданчиків, релевантних для розміщення посилань на ваш проєкт, і затверджуємо з вами. Паралельно реєструємо акаунти на майданчиках і створюємо для них позитивну репутацію

Підготовка контенту

Готуємо контент з урахуванням ключових слів, характерних для вашої тематики, і органічного зовнішнього вигляду коментаря. Якщо у вас є копірайтер, підкажемо, як підготувати контент самостійно

Розміщення посилань

Публікуємо коментарі зі згадкою вашого бізнесу на узгоджених майданчиках, стежимо, щоб вони не видалялися, і розв'язуємо проблеми, що виникають у ході посіву (видалення коментарів, блокування акаунту, комунікація з модерацією та іншими користувачами)

Звіт результатів

По закінченню посіву і терміну крауд кампанії, формуємо звіт і надаємо його вам. У звіті ви побачите скільки посилань ми розмістили, на яких майданчиках, скільки це коштувало і як вплинуло на вагу вашого ресурсу

Досягнення наших клієнтів

630%

Збільшили органічний трафік

Кейс Планети Кіно: як за рік збільшити органічний трафік на 630%

+247%

Кліків з органічного пошуку за рік

SEO для Bosch Siemens Hausgeräte

+172%

Збільшили прибуток за 10 місяців

Кейс Amrita: як збільшити прибуток на 172% за 10 місяців, коли конкуренти — аптеки

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.