Crowd marketing

Крауд посилання для SEO — це нативне розміщення згадок компанії на тематичних майданчиках і форумах, які дають можливість не тільки розмістити посилання, а й розповісти про свій продукт.

Цей варіант посилального просування сайту робить позитивний вплив і на лояльність до бренду, і на зовнішню оптимізацію.

Netpeak займається крауд маркетингом в рамках SEO-просування. З 2006 року понад 4 000 наших клієнтів збільшили прибуток за допомогою пошукової оптимізації і наших фахівців.

Надіслати заявку

Сучасний користувач настільки втомився від повсякденної реклами, що йому практично неможливо продати «у лоб». У хід йде так званий партизанський маркетинг, один з інструментів якого — крауд маркетинг.

Це закупівля і розміщення посилань на сайт конкретного бізнесу в коментарях на форумах, блогах, обговореннях, сайтах з відгуками. Просування крауд посиланнями безпосередньо впливає на впізнаваність бренду і репутацію компанії, тому використовувати його потрібно з обережністю.

Вікторія Головерда
Head of SEO

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Кому підійде крауд?

Інтернет-магазинам

Клієнти часто шукають інформацію про товар і продавця на майданчиках для розміщення відгуків. Правильно використовуючи крауд маркетинг, послуги і товари вашої компанії можна ненав'язливо прорекламувати на форумах та сайтах з відгуками.

Новим брендам

Якщо на старті бізнесу є завдання швидко збільшити впізнаваність бренду/компанії і залучити зацікавлену аудиторію, то варто замовити крауд маркетинг. Він допоможе користувачам швидше дізнатися про ваш продукт.

Інфобізнесу, блогам і ЗМІ

Актуальні новини і корисні матеріали завжди на порядку денному, тому за допомогою крауд маркетингу ви зможете залучити нових читачів і розповісти про свій інфопродукт.

Важливо! Крауд маркетинг входить в послугу комплексного лінкбілдингу, ми не надаємо його окремо.

Це дозволяє нам забезпечити вам максимально якісне посилальне просування і наростити посилальну вагу за рахунок різноманітних майданчиків.

Майданчики для розміщення крауд посилань

1. Форуми

Тематичні портали для спілкування досі популярні. Як правило, вони об'єднані якоюсь темою (форум автолюбителів, підприємців, міський форум) і використовуються для обміну досвідом і рекомендаціями, тому згадки на форумах виглядають максимально органічно.

2. Сайти з відгуками

Більшість користувачів перед покупкою в інтернеті ретельно перевіряють відгуки і про товар, і про продавця. Це зручно робити на спеціальних сайтах, де покупці оцінюють якість товару і сервісу в різних інтернет-магазинах. Згадки у відгуках допоможуть вам наростити посилальну вагу і зацікавити потенційних клієнтів.

3. Соціальні мережі

У соціальних мережах є групи з обговореннями, які дуже схожі на форуми — вони вибудувані навколо однієї конкретної теми і потрібні для її обговорення та обміну досвідом. Розміщення посилань у цих спільнотах не дасть відчутного зростання посилальній вазі, але допоможе підвищити впізнаваність вашого бренду і залучити нову аудиторію.

4. Блоги і ЗМІ

У більшості онлайн-медіа є можливість коментувати матеріали — в коментарі можна розмістити посилання на проект і, таким чином, збільшити його посилальну вагу. При використанні цього способу, вкрай важливо узгоджувати розміщення посилань з адміністрацією медіа, інакше коментар зі згадкою можуть швидко видалити.

Що ми робимо в рамках крауда

Аналіз пошукової видачі

Перевіряємо пошукову видачу, щоб з'ясувати інтерес до ніші та майданчика для розміщення посилань у вашій тематиці. Це допоможе нам підібрати релевантні місця для розміщення і сформувати контент

Аналіз конкурентів

За допомогою внутрішнього інструменту перевіряємо, скільки витратили на посилальне просування ваші конкуренти. Це допоможе нам підібрати оптимальну стратегію для просування вашого проекту

Підбір майданчиків і прокачування акаунтів

На підставі аналізу видачі та конкурентів формуємо набір майданчиків, релевантних для розміщення посилань на ваш проект, і затверджуємо з вами. Паралельно реєструємо акаунти на майданчиках і створюємо для них позитивну репутацію

Підготовка контенту

Готуємо контент з урахуванням ключових слів, характерних для вашої тематики, і органічного зовнішнього вигляду коментаря. Якщо у вас є копірайтер, підкажемо, як підготувати контент самостійно

Розміщення посилань

Публікуємо коментарі зі згадкою вашого бізнесу на узгоджених майданчиках, стежимо, щоб вони не видалялися, і вирішуємо проблеми, що виникають у ході посіву (видалення коментарів, блокування акаунту, комунікація з модерацією та іншими користувачами)

Звіт результатів

По закінченню посіву і терміну крауд кампанії, формуємо звіт і надаємо його вам. У звіті ви побачите скільки посилань ми розмістили, на яких майданчиках, скільки це коштувало і як вплинуло на вагу вашого ресурсу

Досягнення наших клієнтів

630%

Збільшили органічний трафік

Кейс Планета Кіно: як за рік збільшити надходження органічного трафіку на 630%

+247%

Кліків з органічного пошуку за рік

SEO для Bosch Siemens Hausgeräte

+172%

Зростання доходу за 10 місяців

Кейс Amrita: як досягти зростання доходу на 172% за 10 місяців, коли серед конкурентів — аптеки

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Sales Operation Manager
Отримати консультацію
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.