Переїзд сайту з http на https

HTTPS протокол — це розширення протоколу http з можливістю шифрування безпеки.

Перейти з http на https можна без втрати трафіку, при цьому захистивши конфіденційну інформацію користувачів.

Надіслати заявку

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Навіщо потрібен переїзд на https?

Переїзд сайту на https допомагає досягти декількох цілей:

 • захистити транзакції;

 • захистити конфіденційну інформацію;

 • підвищити пріоритет у пошуковій видачі;

 • підвищити швидкість завантаження.

Перехід на захищений протокол дозволяє забезпечити безпеку транзакцій і підвищити довіру користувачів до сайту. Крім того, безпечний протокол — це фактор ранжування, оскільки Google віддає пріоритет саме сайтам на https. Це означає, що ви зможете підвищити позиції сайту в пошуковій видачі просто за рахунок переходу на інший протокол. Швидкість завантаження сторінок також підвищується.

Ця послуга буде актуальна для всіх сайтів, де користувачі вводять особисті дані та особливо дані про свої кредитні картки.
Захищений протокол допомагає приховати цю інформацію від зовнішніх кіберзагроз, тому довіра до сайту підвищується. Якщо ж протокол не захищений, буде з'являтися повідомлення в браузері про те, що з'єднання небезпечне. Це насторожує користувачів і змушує задуматися, чи варто здійснювати покупку на цьому порталі або пошукати більш безпечний.

Переїзд сайту на https під контролем SEO-фахівця зводить ризик втрати трафіку до мінімуму, тому зміна проколу під керівництвом Netpeak принесе вам тільки позитивні результати.

Перенесення сайту на https — ціна та етапи

Агентство Netpeak допомагає здійснити перехід на HTTPS без втрати трафіку за допомогою таких дій:

 • попередній аналіз сайту;

 • підбір SSL-сертифіката безпеки;

 • розробка ТЗ;

 • консультації.

Насамперед ми аналізуємо ваш сайт і підбираємо відповідний SSL-сертифікат безпеки з урахуванням усіх особливостей. Потім розробляємо технічне завдання та алгоритм дій для переходу.

Будь-які питання по алгоритму і технічному завданню можна поставити нашим фахівцям. Протягом 10 днів ви зможете консультуватися й отримувати коментарі щодо проєкту.

Результат

Якщо ви вирішили замовити переїзд на https в Netpeak, то можете розраховувати на такі результати:

 • документ з алгоритмом дій;

 • консультації фахівця;

 • 10 днів консультацій.

Ви можете розраховувати на збереження і підвищення позицій у пошуковій видачі. Побачити статистику відвідування сайту допоможе реєстрація в Search Console — безплатному сервісі Google для оцінки трафіку і різних маркетингових стратегій.

Чому онлайн-бізнес обирає Netpeak?

Результат

Клієнти завжди звертаються, коли бачать кейси та портфоліо. Починають працювати з агентством завдяки зрозумілій пропозиції та якісній стратегії. Але продовжують лише тоді, коли бачать фінансовий результат від співпраці з нами: збільшення кількості клієнтів, зростання доходу та прибуток, який перевищує витрати на просування.

Саме тому середній термін співпраці клієнта з агентством Netpeak — 23 місяці.

Експертиза

Секрет успіху будь-якого сервісного бізнесу — відточеність процесів. Саме це дозволяє тримати рівень якості, бути зрозумілими та передбачуваними для вас — нашого клієнта.

Щомісячне планування, робота за SCRUM, чек-листи для всіх рутинних дій і багаторівневий контроль якості — все це дозволяє вашій команді бути у постійній синхронізації з нашими фахівцями та досягати цілей бізнесу.

Репутація

З 2006 року ми працюємо з бізнесом, який хоче отримувати прибуток від онлайн-маркетингу, та щиро розповідаємо про свої перемоги та невдачі. Ви можете ознайомитися з портфоліо наших клієнтів та переглянути відгуки про роботу з нами — напевно ви знайдете знайомі бренди або сайти з вашої тематики.

Також ви можете стати одним із 300 000 постійних читачів нашого блогу, де ми ділимося своїм досвідом. Та, звісно ж, ви завжди можете прийти на один із наших галузевих заходів, щоб особисто познайомитися з нами та нашим підходом.

Технологічність

З нашого агентства виросли маркетингові й аналітичні програмні продукти, якими користуються фахівці з усього світу. У нашому виробничому департаменті працює окрема команда, яка постійно розробляє технології та скрипти для автоматизації та прискорення роботи.

Що це означає для вас? Ви отримуєте більше закритих завдань за ті ж самі гроші, а ваш маркетинг стає швидшим, ніж у ваших конкурентів.

Прозорість

Регулярна комунікація, вимірювані цілі для кожного процесу й автоматизована звітність — для вирішення цих завдань ми розробили Особистий Кабінет клієнта Netpeak.

У будь-який час ви можете побачити ключові метрики по проєкту, переглянути результати рекламних кампаній, побачити прогрес по завданнях і зв'язатися з відповідальними.

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.