PBN
Private Blog Network

Створення мережі нішевих допоміжних сайтів з якісним контентом для розміщення посилань і просування вашого проєкту у висококонкурентних нішах від агентства з 16-річним досвідом надання послуг SEO.

Надіслати заявку

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Чи потрібно це вашому проєкту?

Якщо ваш сайт знаходиться у висококонкурентній тематиці та звичайні методи SEO не дають необхідного результату, то коротка відповідь — так.

Private Blog Network потрібна для нарощування посилальної маси, яка є одним з ключових факторів ранжування сайту. Такі посилання набагато сильніші, ніж з форумів, бірж або outreach, що дозволяє значно впливати на позиції в пошуковій видачі.

Чому PBN потрібно замовляти у нас?

Обговоримо ваш проєкт?
Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії.

Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.

1. Лише трастові домени

Ми збираємо базу доменів спеціально під ваш проєкт з різних ресурсів (в основному — аукціонів), використовуючи власні автоматизації: відсіюємо спамні та низькоякісні домени, підбираємо потрібну тематику і мову, знімаємо показники. Аналіз і фінальний вибір здійснюємо вручну.

2. Тільки якісна посилальна маса

Також за допомогою власних систем автоматизації ми детально перевіряємо зворотні посилання підібраних доменів: кількість і якість «живих» зворотніх посилань; анкор-лист і його спамність. Якщо посилальна маса неякісна — домен не купуємо.

3. Ніяких дорвеїв

В обов'язковому порядку ми перевіряємо історію кожного з підібраних доменів: якщо в історії домену були дорвеї, сайти «сірих» тематик, сайти іншими мовами або спам — домен не купуємо.

4. Ніяких чорних списків

Звісно, ми перевіряємо, чи немає на обраних доменах санкцій з боку Google. Якщо вже є, або є їхня ймовірність — домен не купуємо.

5. Жодних небезпечних сайтів

Якщо домен був у реєстрі небезпечних сайтів, то він навряд чи буде індексуватися. Такі домени не купуємо.

6. Мережа — ваша

Всі підібрані домени ми відразу реєструємо на нового власника. Підключаємо SSL-сертифікат безпеки та приховування даних про власника через Whois Privacy Protect.

7. Не саттеліти, а сайти

Ми піднімаємо новий сайт на хостингу, унікалізуємо шаблон дизайну і проводимо базову SEO-оптимізацію сайту. Додаємо унікальний і корисний контент (ніяких «SEO-текстів»). Підключаємо CDN (Content Delivery Network), щоб збільшити швидкість завантаження і приховати реальний IP сайту.

8. 100% індексація в Google

Якщо сайт після виконаних дій не проіндексований, то ми вживаємо заходів щодо його індексації. Ми виконаємо безплатну заміну, якщо сайт так і не був проіндексований.

Чому PBN спрацює там, де звичайне SEO не спрацювало?

Посилання з PBN має набагато більшу вагу, ніж посилання з форумів, блогів і навіть з трастових ресурсів.
Повний контроль над посиланням залишається у вас. Ви можете прибрати посилання, поміняти анкор, сторінку і навіть сайт, на який веде посилання. У разі купівельних посилань власник сайту може прибрати її в односторонньому порядку в будь-який момент.
Якість посилання з PBN може змінитися тільки при зміні алгоритмів пошукових систем (у випадку з покупними посиланнями якість може змінитися через велику кількість продаваних посилань з сайту, неякісного контенту та інших дій власника сайту, які ви не контролюєте).

І що, ніяких ризиків?

Звичайно, вони є, як і при будь-якому просуванні за допомогою посилальної маси.
Але, на відміну від покупних посилань — PBN посилання повністю керовані, тобто посилання можна прибрати або змінити в будь-який момент.

Як ми забезпечуємо максимально можливу безпеку?

WHOIS protect
Відсутність перелінкування між сайтами PBN
Унікалізовані шаблони CMS
Проксі для приховування реального IP
Тільки одне посилання з кожного сайту PBN мережі на проєкт, що просувається

Чим PBN від Netpeak виділяється на ринку?

Якість

Ми застосовуємо додаткові заходи щодо зменшення ризиків виявлення сітки пошуковою системою: використовуємо додаткові методи приховування сітки від пошукових систем, відбираємо домени з хорошими показниками, робимо інформативні та легкочитні сайти.

Експертиза і досвід

Понад 16 років ми займаємося SEO. Ми протестували схему створення сіток PBN сайтів на своїх контентних проєктах і знаємо всі «підводні камені» виробництва. При цьому жодного разу не отримали санкції від Google.

Відсутність прив'язки до агентства

На відміну від інших пропозицій на ринку, всю мережу PBN з повними доступами ми передаємо замовнику після виробництва.

Налаштований процес

Застосування власних напрацювань та автоматизацій для пошуку та підбору сайтів дозволяє запускати якісні сайти в будь-якій тематиці та регіоні в короткі терміни. Це швидше і дешевше, ніж налаштовувати аналогічний процес на своєму боці.

Підтримка

У разі необхідності можлива підтримка PBN на нашому хостингу. Послуга обговорюється окремо після виконання основного замовлення.

Створення сайтів під вимоги клієнта

Ми підлаштовуємося під вашу мету. Цілком можливо розробити сайти за індивідуальним технічним завданням, якщо не підійдуть стандартні пропозиції.

Досягнення наших клієнтів

+119%

Зростання кількості встановлень/день при збільшенні CPI на 13%

Кейс Apple Search Ads для застосунку OLX Україна: інстали за ціною перепічки

+247%

Кліків з органічного пошуку за рік

SEO для Bosch Siemens Hausgeräte

Ми знаємо, що робимо

Крім 16-річного досвіду просування сотень проєктів по всьому світу ми також створили одні з кращих продуктів на ринку SEO, якими вже користуються сотні інших агентств. Створення кожного з цих продуктів починалося з потреби закривати власні завдання.

Багатофункціональна SEO-платформа для аналізу онлайн-конкурентів і свого сайту, щоденного моніторингу позицій, зворотних посилань і якості контенту на сайті.

За допомогою інструменту Serpstat можна зібрати ключові слова для нових сторінок або оптимізації старих, знайти помилки, які впливають на ранжування сайту, ознайомитися з детальними рекомендаціями щодо їх виправлень і виконати багато інших завдань з щоденної рутини SEO-команди.

Компанія Netpeak Software розробляє десктопні інструменти для SEO- фахівців і вебмайстрів:

  • Netpeak Spider — для регулярного SEO-аудиту, швидкого пошуку помилок, системного аналізу і парсингу сайтів.

  • Netpeak Checker — для парсингу пошукової видачі й агрегації даних із топових SEO-сервісів для масового аналізу й порівняння сайтів.

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.