Структура сайту

Правильно спроєктована структура — це фундамент будь-якого сайту. Підготовлена фахівцями SEO структура сайту дозволяє охопити всі запити у вашій ніші та правильно розподілити внутрішню посилальну вагу сторінок.

Ми створюємо структуру сайту для пошукового просування на основі аналізу пошукових запитів, сайтів конкурентів, звичок користувачів і логічної доцільності сторінок.

Надіслати заявку

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Що таке логічна структура сайту?

Логічна структура сайту — це сукупність всіх сторінок на сайті, розташованих з урахуванням ієрархії. Тобто, взаємозв'язок сторінок, в яких простежується їх приналежність до розділів, категорій, підкатегорій та інших типів сторінок (карток товару, тегів, фільтрів тощо).

Структуру сайту треба побудувати таким чином, щоб спростити користувачам перехід від загальних тем до конкретної інформації, за якою вони прийшли.

Від цього залежить зручність користувача, час, який він проведе на вашому сайті, цільові дії, які він зробить.

Заплутана система навігації й надмірне структурування контенту ні до чого хорошого не призведе.

Що включає послуга проєктування структури сайту від Netpeak?

Обговоримо ваш проєкт?
Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії.

Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.

Вивчення особливостей бізнесу

Аналіз семантики в тематиці

Для отримання максимальної повноти структури рекомендується попередньо замовити послугу «Збір семантики».

Аналіз сайтів конкурентів і пошукової видачі

Створення ієрархічної структури, розділів сайту, категорій — з оптимальним рівнем вкладеності у форматі діаграми зв'язків і таблиці

Створення URL-структури відповідно до наміченої ієрархії та пошукових фраз

Консультації щодо переданої структури протягом 10 днів (але не більше 5 годин)

Консультації проводяться тільки за переданими документами, перевірка реалізації в рамках даної послуги не надається.

Додатково можна замовити послугу «Консультації та супровід впроваджень» для додаткових консультацій, супроводу впроваджень та перевірки підсумкового результату на сайті.

Для чого потрібна правильна структура сайту?

Правильна структура важлива як для користувача, так і для пошукових систем. Основні переваги правильно організованої структури:

Підвищення юзабіліті

Проста і зручна навігація дає можливість користувачеві швидше знайти необхідну йому інформацію. Це дозволить затримати його на сайті та поліпшити поведінкові фактори ранжування.

Прискорення індексації сторінок

Логічна структура сайту допомагає пошуковим роботам зрозуміти, які сторінки важливі для веб-майстра і кінцевого користувача. Оптимізатори дотримуються правила трьох кліків, де найважливіші сторінки не повинні знаходитися далі 3-х кліків від головної. В іншому випадку, пошуковики можуть не проіндексувати сторінку, зробити це пізніше або її пріоритет буде дуже малий.

Зменшення кількості технічних помилок

Правильна структура дозволить уникнути великої кількості дублів сторінок, що дозволить заощадити час і гроші на просування.

Розподіл внутрішньої посилальної ваги

Посилальна вага розподіляється відповідно до важливості сторінок. Необхідно, щоб на сторінки, які просуваються, вело достатню кількість внутрішніх посилань. Чим більше посилань веде на пріоритетні сторінки, тим вони важливіші для пошукових систем.

Охоплення великої кількості запитів

Створення додаткових розділів, категорій і посадкових сторінок під вузькі групи запитів дає можливість ранжуватися за великою кількістю ключових слів. Такі сторінки будуть більш релевантні підібраній вузькій групі запитів, що дозволить залучити більше органічного трафіку.

Яких результатів очікувати від послуги?

  • Діаграма зв'язків у форматі XMind з ієрархічною структурою сайту

  • Таблиця (Google Spreadsheet) зі структурою сайту і рекомендованими URL сторінок

  • Карта редиректів (у разі зміни URL поточних сторінок)

  • 10 днів консультацій фахівця за переданими документами (але не більше 5 годин)

Чому онлайн-бізнес обирає Netpeak?

Результат

Клієнти завжди звертаються, коли бачать кейси та портфоліо. Починають працювати з агентством завдяки зрозумілій пропозиції та якісній стратегії. Але продовжують лише тоді, коли бачать фінансовий результат від співпраці з нами: збільшення кількості клієнтів, зростання доходу та прибуток, який перевищує витрати на просування.

Саме тому середній термін співпраці клієнта з агентством Netpeak — 23 місяці.

Експертиза

Секрет успіху будь-якого сервісного бізнесу — відточеність процесів. Саме це дозволяє тримати рівень якості, бути зрозумілими та передбачуваними для вас — нашого клієнта.

Щомісячне планування, робота за SCRUM, чек-листи для всіх рутинних дій і багаторівневий контроль якості — все це дозволяє вашій команді бути у постійній синхронізації з нашими фахівцями та досягати цілей бізнесу.

Репутація

З 2006 року ми працюємо з бізнесом, який хоче отримувати прибуток від онлайн-маркетингу, та щиро розповідаємо про свої перемоги та невдачі. Ви можете ознайомитися з портфоліо наших клієнтів та переглянути відгуки про роботу з нами — напевно ви знайдете знайомі бренди або сайти з вашої тематики.

Також ви можете стати одним із 300 000 постійних читачів нашого блогу, де ми ділимося своїм досвідом. Та, звісно ж, ви завжди можете прийти на один із наших галузевих заходів, щоб особисто познайомитися з нами та нашим підходом.

Технологічність

З нашого агентства виросли маркетингові й аналітичні програмні продукти, якими користуються фахівці з усього світу. У нашому виробничому департаменті працює окрема команда, яка постійно розробляє технології та скрипти для автоматизації та прискорення роботи.

Що це означає для вас? Ви отримуєте більше закритих завдань за ті ж самі гроші, а ваш маркетинг стає швидшим, ніж у ваших конкурентів.

Прозорість

Регулярна комунікація, вимірювані цілі для кожного процесу й автоматизована звітність — для вирішення цих завдань ми розробили Особистий Кабінет клієнта Netpeak.

У будь-який час ви можете побачити ключові метрики по проєкту, переглянути результати рекламних кампаній, побачити прогрес по завданнях і зв'язатися з відповідальними.

Досягнення наших клієнтів

+6 517%

ROMI

Кейс INTERTOP: як досягти зростання органічного трафіку на 74% і вийти на ROMI в 6 517% у висококонкурентній ніші fashion

Кейс Domino’s Pizza: як міжнародному бренду зайняти своє місце на новому ринку і в перегрітій ніші

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.