Netpeak CSS

Netpeak — сертифікований партнер Google Comparison Shopping Services Partner. Netpeak має партнерський статус у всіх країнах, де діє програма. Використання Netpeak CSS забезпечує більш ефективні торгові кампанії, збільшення доходів та оптимізацію витрат для вашого бізнесу.

Надіслати заявку

Сертифікати

Наші клієнти

Більше →

Чи потрібно це вашому бізнесу?

Відповідь: «Так, потрібно» — якщо ви представляєте інтернет-магазин і продаєте в країнах, де Google підтримує товарні оголошення та сервіси порівняння покупок. Перелік постійно розширюється і в цей час включає 18 держав-членів Європейської економічної зони (ЄЕЗ), Великобританію і Швейцарію.

Що таке послуги порівняння цін — CSS?

CSS — це агрегатор пропозицій, вебсайт, який збирає пропозиції продуктів від онлайн-продавців, а потім надсилає користувачів на вебсторінки продавців для здійснення покупки.

Ваші пропозиції не обов'язково повинні бути присутніми на цьому сайті-агрегаторі. Потрібно лише сертифікувати партнерство з Google.

Після цієї сертифікації, CSS партнер є посередником між продавцем та його рекламою Google Shopping — необхідною сполучною ланкою.

Що таке CSS-реклама Netpeak Shopping?

Оголошення про продукт з'являється у пошуку зверху або праворуч від результатів пошукової видачі.

Його також можна переглянути на вкладці «Покупки», яка є у деяких країнах, у Google Images, на сторінках пошукових партнерів Google та в контекстно-медійній мережі Google, до якої входять YouTube, Gmail та Google Discovery.

Основні переваги:

  • у рекламних оголошеннях користувач бачить назву товару, його ціну та зображення;
  • оголошення завжди актуальне, тому що інформація про ціну та наявність оновлюється автоматично;
  • користувачі звертають увагу на таку рекламу

Як обрати партнера CSS?

У Європі існує багато партнерів CSS, які дозволяють продавцям залучати мільйони клієнтів за допомогою реклами в магазинах. Традиційний Google Shopping CSS — лише один із них.

Netpeak CSS — це інше. Сертифіковані постачальники послуг CSS, у тому числі Netpeak, мають 20% конкурентну перевагу на аукціонах у порівнянні з товарними оголошеннями, розміщеними безпосередньо через Google Shopping CSS.

Це було зроблено для того, щоб синхронізуватись із європейським антимонопольним законодавством. Також це є унікальною можливістю, що надається тільки в державах-членах Європейського Союзу, Швейцарії, а після Brexit та Великобританії.

Можливості розвитку після вступу в Netpeak CSS

Зниження ставок — відповідно до собівартості покупок та збереження попередніх продажів.
Зниження поточних витрат, збільшення трафіку та, завдяки підвищенню ефективності, збільшення продажів.
Збільшення бюджету за збереження колишньої ефективності, а також розширення ринку.

Чому Netpeak CSS?

Зниження витрат, збільшення продажів або збільшення обсягів — обирати вам

Netpeak як партнер CSS має 20% конкурентну перевагу на аукціонах, яка в залежності від використовуваної стратегії ставок може виражатися в пільговій ціні за клік від Google — на 20% нижче, або у значному збільшенні охоплення та ефективності вашої реклами при використанні стратегій призначення ставок на основі конверсії. Це означає, що при тому ж рекламному бюджеті у вас буде більше результатів.

Більш ефективна реклама

Ми маємо 16-річний досвід роботи в інтернет-рекламі для сотень проєктів по всьому світу. Наші спеціалісти мають понад 250 кваліфікаційних сертифікатів Google Ads.

Максимум переваг

Netpeak, як CSS-партнер Google, має безліч переваг: окрім підвищення ефективності на 20% завдяки програмі CSS, Netpeak отримує індивідуальні консультації та тренінги, та використовує бета-інструменти, недоступні рядовим рекламодавцям.

З Netpeak ви будете на крок попереду своїх конкурентів!

Кому це потрібно?

Реклама шопінгу в поєднанні з сервісом Netpeak CSS — означає значне зростання рентабельності інвестицій для всіх гравців електронної комерції. Це особливо вигідно у тих галузях, де наявний процес скорочення маржі, присутні іноземні торговці чи посилюється конкуренція.

Ті, хто діє вчасно, збільшують свою частку ринку. Використання CSS стало галузевим стандартом у Західній Європі — реклама без CSS просто невигідна. Чим раніше ви скористаєтеся +20%, що надаються CSS, тим більшої конкурентної переваги ви досягнете.

Часто задавані питання

Як довго буде працювати Google CSS?

Програма CSS постійно розвивається, і Google зацікавлений у тому, щоб зробити сервіс максимально популярним. На відміну від деяких квот, які давалися лише спочатку, перевага у 20% для CSS Партнерів, швидше за все, діятиме тривалий час, що робить рекламу через Партнера високоефективною.

Однак не забуватимемо, що CSS є результатом політичного рішення, і є ймовірність, що умови будуть змінені. Але важливо те, що програма зараз активна.

Партнерська реклама CSS — як це працює?

Партнер CSS є посередником між продавцем та його рекламним оголошенням у Google — необхідною сполучною ланкою. Крім Google доступні інші партнери CSS, у тому числі Netpeak, що дає перевагу у 20%. Цілком можливо розміщувати рекламу через кількох партнерів CSS одночасно (для цього потрібно як облікові записи Merchant Center, так і кілька кампаній).

Як працює знижка 20%?

Кожен партнер CSS отримує 20-відсоткову цінову перевагу у своїх ставках CPC на аукціонах у реальному часі за покази оголошень з торгових кампаній, щоб конкурувати з Google CSS. На практиці це означає, що ставка 1,6 євро від партнера під час аукціону має ту ж цінність, що й 2,0 євро від Google CSS. Ті, хто розміщує рекламу через Google CSS, повинні пропонувати на аукціоні ставки на 25% вище, ніж ті, які розміщують рекламу через партнерів CSS.

Що для мене означає знижка 20%?

Ця знижка не є фактичним відшкодуванням CPC, а є перевагою участі в аукціоні в реальному часі для певної позиції при торгах проти Google CSS. Ваші оголошення партнерів CSS починаються з кращої позиції, беруть участь у більшій кількості аукціонів та, швидше за все, отримають більше показів. Партнери CSS не мають цінової переваги один перед одним.

Партнери CSS також не мають цінової переваги в оголошеннях динамічного ремаркетингу, що є частиною розумних торгових кампаній.

Такий явний вплив CSS, наприклад зниження ціни за клік, буде видно тільки в стандартній торговій кампанії зі ставкою CPC. У розумній торговій кампанії або простій, але яка використовую конверсійну стратегію призначення ставок вигода в цілому не буде повністю і конкретно виражатися в зниженні ціни за клік, але аналіз знайде та узагальнить її, розкидану за різними показниками, таким як збільшився обсяг і кількість угод. Перегляньте результати наших клієнтів, які перенесли свої товарні оголошення на Netpeak CSS.

Чи можна протестувати рекламу через партнера CSS?

Запустити тестування можна, але це складний і трудомісткий процес. Через Партнера необхідно створити окремий обліковий запис Merchant Center, після чого можна запускати нові кампанії та оголошення Google Ads.

Обліковий запис та кампанії не мають історії, що неминуче погіршує початкові результати, особливо в області можливого обсягу. Тестові користувачі дуже швидко переходять на повну міграцію, оскільки перевага реклами через CSS-партнера є очевидною.

Чи матимете ви доступ до моїх даних?

Це залежить від вашого рішення. Ви можете надати нам доступ до своїх облікових записів Google Ads та Merchant Center. Або просто у Merchant Center. Або ви можете не давати нам доступи ні до чого і продовжувати використовувати всі переваги Netpeak CSS.

Досягнення наших клієнтів

Історія успіху vchasno.ua: розробили карти комунікацій та тригерні ланцюжки листів

+616%

ROMI

Кейс Neropizza: як реклама доставки чорної піци принесла ROMI 616%

+119%

Зростання кількості встановлень/день при збільшенні CPI на 13%

Кейс Apple Search Ads для застосунку OLX Україна: інстали за ціною перепічки

Що говорять наші клієнти

Отримати консультацію

Дякуємо за звернення!

Ви зробили перший крок до фантастичної маркетингової кампанії. Наш експерт зв'яжеться з вами протягом 1 робочого дня, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Розпочнемо нашу подорож 😉
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Лєріка Немикіна
Customer Operation Department Team Lead
Отримати консультацію
Дякуємо! Ваше повідомлення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.